Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O nas

AEO logoWitamy na naszej stronie internetowej!fgz

Człowiek, który podjął decyzję by zwyciężyć, nigdy nie powie „niemożliwe”.
Napoleon Bonaparte

Jesteśmy firmą, powstałą w wyniku wnikliwej oceny analizy rynku w zakresie obrotu towarowego z zagranicą.

Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferujemy pełen wachlarz usług świadczonych przez profesjonalną kadrę, począwszy od doradztwa, poprzez odprawy celne, składowanie, itp., a kończąc na innych konstruktywnych działaniach, które nakierowane są na sprostanie dynamicznie rozwijającej się rzeczywistości i zmianom w przepisach prawa, zachowując przy tym konkurencyjne ceny.

Pragniemy oprzeć naszą działalność na solidnych podstawach i rzetelnych relacjach z naszymi klientami, być dla nich prawdziwym partnerem w biznesie.

Możemy się poszczycić współpracą z takimi firmami jak m.in.: CERSANIT Krasnystaw, FTK Krasnystaw, KAM-POL Chełm; CONCEPT STAL Chełm; TSL Lublin; AGROSTAR Nowa Jedlanka i wieloma innymi, również zagranicznymi.

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Rozwoju Logistyki i Eksportu „KRESY”, które integruje środowiska związane z obrotem towarowym z zagranicą.

Biuro agencji celnej mieści się w Chełmie (ok. 25 km od przejścia granicznego z Ukrainą w Dorohusku/Jagodinie), przy Oddziale Celnym, na ul. Hutniczej 3, w biurowcu na I piętrze . Dogodne godziny pracy oddziału celnego,. tj. od poniedziałku do soboty w godzinach 7.30 – 19.30, niewątpliwie dają możliwość dokonywania odpraw, po godzinach pracy oddziałów celnych wewnętrznych.

Uzyskaliśmy status upoważnionego przedsiębiorcy (AEO) w odniesieniu do uproszczeń celnych obowiązujący od dnia 2016.07.19 i uznawany we wszystkich krajach UE co potwierdza naszą wiarygodność zweryfikowaną pod względem infrastruktury, wypłacalności, miejsc składowania towarów oraz stosowanych zabezpieczeń systemów informatycznych.

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!